Šokující přiznání z premiéry: Livia si vycpávala kalhotky polštářky

Kvůli mrazu neměly zkřehlé jen prsty na rukou. Soňa Norisová (45) a Eva Holubová (59) se na natáčení filmu Ten, kdo tě miloval vycpávaly hřejivými polštářky úplně všude. Lívia Bielovič (35) si je strkala dokonce i do kalhotek!

8. listopadu 2018 09:55 sti

„Nejnáročnější scény? Všechny, kdy mi byla zima. Skutečně byly momenty, kdy jsem byla doslova na kost promrzlá,“ postěžovala si hvězda detektivní komedie, která se natáčela loni v prosinci a včera měla slavnostní premiéru.

Rozpálit ji tak neměl šanci ani Hynek Čermák (45), který s ní před kamerou laškoval při romantickém bruslení. „Kostymérky byly neskutečně obětavé a pořád mne přikrývaly a zahřívaly dekami a nosily čaj. Hodně mi pomáhaly i zahřívací sáčky, které jsem si dávala do bot,“ přiznala Lívia.

Zdroj z natáčení filmu podle scénáře Marie Poledňákové (77) ale Blesku prozradil, že si je měla vkládat i do kalhotek, aby jí nenastydly vaječníky! „Také jsem si představovala, že je šílené vedro a lije ze mě jako z konve a náramně si to užívám,“ shrnula. Kvůli vánoční komedii trpěly i její kolegyně Eva Holubová a Soňa Norisová. Zima všem na place zalézala až do morku kostí…

Contact Me

Tell me about your next project

text